Menu I

   Przewodnik Hanower

  Menu II

  Reklama I

Martins-Showband

Zespół na twoje wesele i na twoją imprezę.

Dam pracę

ImmobilienScout24 - Immobilie suchen, Wohnung, Haus, Grundstück mieten

    Ogłoszenia

W trosce o osoby szukajace pracy musielismy wprowadzic oplaty dla uczciwych pracodawców, dlatego wszystkie ogloszenia w tym dziale są płatne.

Jeśli chcesz dodac tutaj swoje ogloszenie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy 0511 340 84 66 lub 0173 417 0365 redakcja @ poloniahannover.de

 Alle  Anzeigen  sind hier kostenpflichtig !! Bei Interesse rufen Sie uns an oder schreiben Sie Eine E-mail - 0173 417 0365 oder 0511 340 84 66 redakcja @ poloniahannover.de

Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeń drobnych  w portalu Poloniahannover

UWAGA!! na oszustow ktorzy szukaja ludzi do pracy sprzatanie piekarn i nie tylko, w Hanowerze , w regionie i nad morzem

Oszusci  dzwonią do szukających tutaj pracy

później nie wyplacają należności i zastraszają !!

T: 0511 340 84 66

W trosce o osoby szukające pracy musielismy wprowadzic opłaty dla uczciwych pracodawców, dlatego wszystkie ogloszenia w tym dziale są płatne.

Opiekunka do dziecka (Hannover- Zoo)

Poszukuje opiekunki do niemowlaka od Stycznia/Lutego 2018 na 2-3 godziny dziennie plus okolicznosciowo cale dnie (choroba dziecka, wyjazdy sluzbowe). Stawka za godzine do ustalenia.

Wymagania: doswiadczenie w opiece nad dziecmi, znajomosci jezyka polskiego, dyspozycyjnosc do pracy przez caly dzien i elastycznosc, prawo jazdy

Mile widziane: referencje, znajomosc angielskiego lub wloskiego, wykształcenie pedagogiczne

Zainteresowanych stala praca prosze o kontakt emailowy: magdamie@gmail.com

oferta aktualna do 16.12.2017

Szukam pomocy kuchennej (kobiety) do restauracji ,praca od 17.30 do 22.00:Znajomosc jezyka niekonieczna,wlasny srodek lokomocji pozadany.Adres;Gaststätte "Sportklause" 30880 Laatzen

Berg Str. 24 Tel. 05102/5447  +  01711748545

Praca takze w niedziele i swieta.

oferta aktualna do 01.12.2017

 !! Atrakcyjne oferty pracy!!
Niemiecka Firma Fach-Kraft GmbH rekrutuje od wielu lat pracownikow z
Polski.Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia,ISO 9001 oraz AZAV.
Opis stanowiska
- pomocnik do magazynu przy oponach oraz paczkach
- kontrola lub zaladunek,rozladunek kontenerow
- operator wozka widlowego ( komisjonowanie, miejsce pracy  przy VW )
- operator wozka widlowego wysokiego skladu(komisjonowanie opon)

Wymagania

- znajomosc jezyka niemieckiego jest  mile widziana (nie konieczna)
- mozliwosc podjecia pracy od zaraz

   - lokum we wlasnym zakresie,podajemy kontakt do osob wynajmu
Oferujemy

  -wynagrodzenie wedlug taryfy iGZ od 9,23€ brutto lub 9,85€
                                     - pelny pakiet socjalny
                                      - wsparcie przez polskojezyczna koordynatorke na miejscu
    - mozliwosc pracy na dlugi okres czasu (nie sezonowa)
    - mozliwosc zaliczek
  - dodatki za prace w godzinach nadliczbowych oraz nocnych
- premie swiateczne oraz urlopowe

                           Wymienione stanowiska znajduja sie w okolicach
Hannover,Sehnde,Laatzen,Lehrte,Harsum.

                  Zainteresowanych prosze o kontakt od poniedzialku
                  do piatku  pod numerem 0511/35729112 lub 0152/55917425
www.fach-gruppe.de

                  Adres biura Lägenfeldstraße 8  30952 Ronnenberg
                  Pozdrawiam, A. Krol  Firma Fach-Kraft GmbH

oferta aktualna do 23.11.2017

Poszukujemy prcowkików do komisionowania do nizej wymienionych dzialow

 chlodnie 10 EU brutto

Frische:  9,23 € brutto plus Bonus

 Po 9 miesiacach PRACY W NASZEJ FIRMIE MOZLIWOSC ZATRUDNIENIA NA STALE

Tel: 01736708030 oder auf Email powermangmbh@yahoo.de

oferta aktualna do 22.11.2017

Poszukujemy  sprzedwce do Polskiego sklepu w centrum Hanoweru na cały etat z komunikatywną  znajomością języka niemieckiego

tel. 0157 37 09 33 48

oferta aktualna do 21.11.2017

blauworld.de the call home sim.

Wir erklären ausdrücklich, dass wir keinerlei Einfluss auf die Gestaltung und die Inhalte der gelinkten Seiten haben. Deshalb distanzieren wir uns hiermit ausdrücklich von allen Inhalten aller gelinkten Seiten auf unserer Homepage und machen uns diese Inhalte nicht zu eigen. Diese Erklärung gilt für alle auf unserer Homepage angezeigten Links und für alle Inhalte der Seiten, zu denen die bei uns sichtbaren Banner, Buttons und Links führen.

  Pogoda na dziś